Svatební focení LIGHT

CENA 4.990,- Kč

– přítomnost na OBŘADU
– po obřadu SKUPINOVÉ FOCENÍ
PORTRÉTNÍ FOCENÍ NOVOMANŽELŮ

– balíček obsahuje cca 120 upravených fotek, které jsou předávány v elektronické podobě na zdobeném flash disku v luxusním dárkovém balení
– portrétní fotografie novomanželů jsou také detailně retušovány
– pro závazné potvrzení termínu se platí nevratný rezervační poplatek 1.000,- Kč (neslouží jako záloha a neodečítá se od ceny)
– dojezdová vzdálenost je 100km od Třebíče

Svatební focení STANDARD

CENA 12.990,- Kč

– předsvatební chůzka

– zachycení svatebních PŘÍPRAV
– přítomnost na OBŘADU
– po obřadu SKUPINOVÉ FOCENÍ
– PORTRÉTNÍ FOCENÍ NOVOMANŽELŮ
– fotograf je přítomen na HOSTINĚ
– dokumentace PRVNÍHO TANCE

– balíček obsahuje cca 400-500 upravených fotek, které jsou předávány v elektronické podobě na zdobeném flash disku v luxusním dárkovém balení
– portrétní fotografie novomanželů jsou také detailně retušovány
– pro závazné potvrzení termínu se platí nevratný rezervační poplatek 1.000,- Kč (neslouží jako záloha a neodečítá se od ceny)
– dojezdová vzdálenost je 100km od Třebíče

focení v ateliéru

Nově nabízím možnost luxusního focení v nádherném Boudoir ateliéru na okraji Brna (z Třebíče skvěle dostupné, nejede se přes centrum).
Cena je zde 2.400,- Kč za 10 hotových, detailně retušovaných fotek dle vlastního výběru. Termín mohu potvrdit při minimálním počtu dvou platících zákazníků. Vezměte s sebou kamarádku, sestru či maminku a udělejte si krásný den, čím víc Vás bude, tím lépe. 

Vhodné  pro dámské portrétní a boudoir focení, těhotenské, párové i stylové rodinné focení. Pro více info mě kontaktujte.

portrétní, párové, předsvatební, těhotenské, rodinné v exteriéru

Všechna jiná focení než svatební a ateliérové mají jednotný ceník

Cena hotové, profesionálně upravené fotografie v elektronické podobě je 150,- Kč/ks.  Fotografie k úpravě vybíráte ze zaslaných náhledů sami dle vlastního uvážení. Minimální odběr je 7ks a maximálně není nijak omezen. 

sleva pro stálé a významné klienty

Pro stálé  a významné klienty je zavedena speciální cena 130,- Kč/ks

JAK SE STÁT VÝZNAMNÝM KLIENTEM?
jsou tři způsoby, jak na slevu dosáhnout

1. SVATEBNÍ FOCENÍ – pokud si ode mě necháte nafotit svatbu, automaticky se řadíte mezi mé významné klienty

2. VÁNOČNÍ FOCENÍ – další možností je účast na některém z mých Vánočních minifocení

3. 2x STANDARDNÍ FOCENÍ – pokud jste u mě byli na standardním focení 2x a více, máte od každého dalšího focení rovněž nárok na slevu

Fotografie k úpravě vybíráte ze zaslaných náhledů sami dle vlastního uvážení. Minimální odběr je 7ks a maximálně není nijak omezen. 

plesy, firemní večírky, reporty z akcí

Standardní hodinová sazba je 1.000,- Kč/hod, ale konečnou cenu stanovuji individuálně dle požadavků klientů. Pro více informací mě kontaktujte.

produktová fotografie, reklama

Mohu Vám nabídnout své služby i v oblasti reklamní fotografie. Zajistím dodání portrétních a reklamních fotek Vašich produktů. K focení produktů pro e-shop používám nejmodernější techniku, díky které lze dosáhnout perfektního výsledku.

Ráda Vás přesvědčím o svojí kompetentnosti vyhotovením zkušebních snímků ZDARMA.

Standardně odevzdávám fotografie ve dvou velikostech – maximální rozlišení vhodné pro tisk reklamních a propagačních materiálů jako například letáky, katalogy či billboardy a také ve velikosti určené pro prezentaci na webu a sociálních sítích. Samozřejmě lze upravit dle potřeb zákazníka. 

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, dohodneme se na konceptu a dalších podrobnostech.
Těším se na spolupráci!